Kryo-terapie.cz

Masáže v ČR

Hledáte opravdu skvělou masáž?

Skvělá masáž zad

Každého z nás někdy bolela záda, krk či něco jiného a museli jsme proto vyhledat pomoc maséra či doktora. V dnešním shonu o sebe mnohdy zapomínáme pečovat a naakumulovaný každodenní stres našemu zdraví také nepomáhá. Nemluvě o dlouhém sezení v práci u počítače a při jízdě v autě. Cestou z tohoto bludného kruhu může být pravidelná relaxace, kterou může představovat delší procházka v přírodě, návštěva kryoterapie či možné ještě lépe absolvování masáže.

Jakou masáž ale vybrat při bolesti zad nebo jen pro příjemnou relaxaci?


Z jakých masáží můžete vybírat?

Masáž je bezesporu jedním z nejpříjemnějších a nejlepších způsobů relaxace a odpočinku. Kromě toho nám také dokáže pomoci od nepříjemných bolestí nejen zad, ale také celého těla. V posledních letech nám je nabízeno velké množství druhů masáží. Od sportovních, přes zdravotní až k relaxačním masážím. Proto mnohdy není jednoduché vybrat, jakou masáž zvolit. Pokud i Vy tápete, jaká masáž je pro Vás ta nejvhodnější, přinášíme Vám jednoduchý návod, jaký druh masáže zvolit. Mnoho lidí pracujících v kanceláři a u počítače má velký problém s bolestmi zad a krční páteře. Sedavý způsob zaměstnání může být pro naši páteř velkou zátěží, a proto je velmi důležité věnovat jí zvláštní pozornost. Pokud tyto problémy trápí i Vás, je pro Vás zajisté ideální kancelářská masáž, která je speciálně navrhnutá právě na tyto partie, které jsou při sedavém zaměstnání namáhány nejvíce.

Skvělá čokoládová masáž

Dalším problémem, který trápí mnoho lidí, je stres. Čokoládová, nebo medová masáž je skvělým pomocníkem k odstranění stresu. Chvilka relaxace a omamné vůně, čokoládového nebo medového peelingu dokáže naprosté zázraky. Díky tomu budete odcházet z masáže krásně odpočinutí a Vaše tělo bude zaplaveno hormony štěstí. Medovou a čokoládovou masáž má většina lidí spojenou spíše jako alternativu pro ženy, ale v poslední době jí stále více přichází na chuť i muži. Velmi oblíbená je také golfová masáž, která se zaměřuje na problémové partie golfistů – ramena, záda a nohy. Ocení ji ale každý člověk, který má tyto partie často namáhané.

Pokud potřebuje pořádně hloubkově promasírovat Vaše svaly, zajisté oceníte thajskou masáž. Tato masáž může být pro někoho chvilkami bolestivá, ale přináší záruku rychlé úlevy od bolesti zad. Naopak pokud hledáte velmi silný, bezbolestný a intimní zážitek, který Vám pomůže ponořit se do vlastního těla a vnímat svou sexuální energii, neváhejte a vyzkoušejte tantrickou masáž.


Jakou masáž tedy vyberete?

© 2022 Kryoterapie.cz - Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Kontakt | Mapa webu