Nové kryocentrum

Vážení klienti,

informujeme Vás, že otevření nového střediska chladové terapie, které bude využívat nejmodernější českou kryogenní technologii těžící z lékařských i technických zkušeností získaných v uplynulých letech, se chystá ve druhém kvartálu roku 2014.

O přesném termínu dokončení a uvedení nového střediska chladové terapie do provozu Vás budeme informovat, stejně tak i o službách, které pro Vás v novém kryocentru připravujeme.

Nové kryocentrum bude poskytovat své služby ve spolupráci se společností Rehabilitace Budějovická, s.r.o., a to v areálu polikliniky Budějovická na adrese Antala Staška 1670/80, Praha 4, PSČ 140 46, přímo na zastávce metra Budějovická na trase C.

Ujišťujeme všechny naše klienty, kteří vlastní dosud nevyčerpané poukazy či permanentky na vstupy do kryokomory, že jim tyto zůstanou beze změny zachovány k dočerpání v nové provozovně.

Omlouváme se Vám za mezidobí, ve kterém naše společnost Kryoterapie s.r.o. nemá možnost poskytovat kryoterapeutické služby a věříme, že nám zachováte přízeň i v novém středisku.

Telefon: +420 732 119 156
E-mail: email hidden; JavaScript is required