Kryo-terapie.cz

Antistresový seminář dle Wim Hofa Praha

Antistresový seminář vedený dle Wim Hofa

Akreditovaným kouč Wim Hof kurzu Jakub Chomát

Antistresový seminář probíhá v Praze pod vedením Jakuba Chomáta, který je kromě jiného akreditovaným koučem Wim Hof metody. Nejen z ní seminář vychází, využívá také totiž i mnoho různých relaxačních technik, které vedou ke zvládání stresu, zklidnění mysli a celkovému uvolnění se. Dlouhodobým výsledkem je změna životního stylu a celková spokojenost. Lektor Jakub Chomát vychází nejen z teoretických poznatků, ale i z vlastní zkušenosti. Prošel dvakrát syndromem vyhoření, kterého "přinutilo" ke změně životního stylu a vzdělávání v oblasti zvládání stresu.

Na semináři se budete věnovat své duši, mysli a pouze sami sobě. Ve všem Vám bude průvodcem a poradcem kouč Jakub Chomát. Získáte také elektronický učební materiál a přístup do Youtube sekce. Více o antistresovém kurzu


Co Antistresový seminář dle Wim Hofa obsahuje?

  • 4 hodinový seminář pod vedením zkušeného lektora
  • Elektronická učební materiál a přístup do Youtube sekce lektora
  • Občerstvení

Kdy se seminář dle Wim Hofa koná a jaká je jeho cena?


Nehledáte spíše kurz Wim Hofovy metody?

Akreditovaným kouč Wim Hof kurzu Jakub Chomát

Líbit by se Vám také mohl jednodenní kurz Wim Hofovy metody, kde se naučíte vědomě dýchat prostřednictvím různých dechových technik. Na základě nich pak můžete začít s vědomým otužováním a jak je všem známo, otužování dělá s lidským tělem zázraky.

Kurz Wim Hofovy metody toho ale nabízí více! O kurzu Wim Hofovy metody

© 2021 Kryoterapie.cz - Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Kontakt | Mapa webu